Misja i wizja

Zobacz też: HISTORIA, Aktualności

Misja firmy - Solvera Tooling Sp. z o.o.

Naszym celem jest produkcja narzędzi najwyższej jakości, przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń i z zachowaniem najwyższych standardów produkcji.

Solvera jesteśmy otwarcia na wyzwania. Dlatego wykonujemy każde, nawet najbardziej skomplikowane zamówienie. Pozwala nam to nieustannie poszerzać gamę produkowanych wyrobów. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów z jakości naszych produktów.

Dla Solvera ważna jest ekologia. Stale opracowujemy programy mające na celu ograniczanie wpływu produkcji na środowisko naturalne takie jak redukcja ilości powstających odpadów czy zmniejszenie zużycia energii oraz wody.

Swoją działalność opieramy na koncepcji Total Quality Management, wychodząc z założenia, że każdy czynnik w przedsiębiorstwie i jego otoczeniu ma wpływ na jakość. W tym procesie uczestniczą wszyscy nasi pracownicy. Celem jest osiągnięcie długotrwałego sukcesu, którego źródłem są zadowolenie klienta oraz korzyści dla organizacji oraz społeczeństwa.

Wizja firmy - Solvera Toolin Sp. z o.o.

Wizja Solvera Tooling Sp. z o.o. odzwierciedla nasze zaangażowanie w tworzenie lepszego miejsca pracy, budowania silnej pozycji rynkowej oraz inwestowania w rozwój pracowników. Opierając się na naszych dotychczasowych osiągnięciach chcemy być obecni na kolejnych rynkach i w kolejnych branżach w których zastosowanie mogą mieć nasze wyroby.

Dążymy do biznesowej doskonałości, zwiększając nasz potencjał i wartość firmy, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz profesjonalnej kadrze specjalistów produkcji.
Solvera Tooling Sp. z o.o.:

  • Innowacyjna firma wdrażająca skuteczne systemowe rozwiązania na każdym szczeblu zarządzania
  • Nowoczesna i efektywna infrastruktura wspierająca optymalizację procesów produkcyjnych
  • Profesjonalny zespół skutecznie realizujący indywidualne potrzeby i cele klienta
  • Rozbudowana, prężnie działająca międzynarodowa sieć sprzedaży i dystrybucji
  • Bezpieczna, zapewniająca komfortowe warunki pracy firma
  • Przedsiębiorstwo prowadzące działalność operacyjną z uwzględnieniem troski o środowisko naturalne
  • Ciągły rozwój oraz poszerzanie kompetencji i umiejętności całej kadry pracowniczej